Hakkımızda

Kocaeli Klima Servisi

Firmamız uzun zamandır ısıtma soğutma sistemleri sektöründe kendini geliştirmiş ve markalaşmış olmasıyla birlikte kalite ve güvenimiz her geçen gün siz müşterilerimiz için geliştirmekteyiz.

Arkom Teknik olarak faaliyet alanlarımız bir çok sektör üzerine kurulu olup kombi, klima ve beyaz eşya gibi sektörlerde de uzman kadromuz ve teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kocaeli Klima Bakım Servisi

Kullanmadığınız klimanızın çalıştırmanız anında rahatsız edici ses veya kötü koku ya da ısıtma ya da soğutmasındaki verimsizlik nedeniyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Böyle problemlerle karşılaştığınızda firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Firmamızı aramanız durumununda müşteri danışmanımız sizden gerekli bilgileri alır almaz teknik destek servisini size yönlendirecektir. Teknik servisimiz arızanın en kısa sürede onarılması maksadıyla gerekli müdahaleleri yapacaktır ve arızanızı sonlandıracaktır. Sizlere yeniden rahatlıkla yaşayabileceğiniz ferahlıkta bir klima olarak teslim edecektir. Artık klimanız bakımlı olduğu için bir kaygılanma duymayacak ve serinleme ya da ısınmanın tadını çıkaracaksınız. Firmamız, sizlerin ısıtma ve soğutma ihityacınızı anında hemen gidermek için 7 gün boyunca hizmet vermektedir. Firma elemanlarımız kendi alanında deneyim sahibi ve profesyonel olarak çalışmaktadır. Çalışmaları esnasında ve sonrasında evinizin görünümüne en ufak bir zarar vermeden tadilat işlemleri tamamlamaktadırlar. Klimada teknik servis fiyatlarımız ise sizlere ekonomik yönden bütçenize zarar vermeyecek şekilde uygun fiyatlar vermekteyiz. Hemen hemen her türlü klima markalarına hizmet desteği  vermekteyiz. Firmamızın telefon numaralarına ulaşarak, klimanız meydana gelen problemi müşteri danışmanımıza aktarmanızdan sonra evinizi onarımı gidermek maksadıyla ziyaret ediyoruz.

Kocaeli Klima Servisi Hizmet Kalitesi

Yıllardır klima sektöründe kaliteli hizmet vererek kalitenin öncüsü olan firma olarak sizlere en önemli tavsiyemiz, yukarıda anlatılan aksaklıklarla karşılaşmamak için klimalarınızın periyodik bakımlarını zamanında ve yetkili kişilere yaptırmanız olacaktır. Eğer size tavsiye edilen periyotlarda  kilmalarınızın periyodik bakımlarını yaptırmanız durumunda, ortaya çıkacak her türlü problem için gereken önlemi almış olacaksınız. Klimalarınız için firmamızı tercih edin.

Yılların bilgi ve birikimleri ile Arkom olarak her zaman garantili hizmet vermiş ve bir çok sertifikalarımız ile kaliteyi ön planda tutmak için elimizden geleni yaptık.

Kocaeli Klima Servisi Hizmet Bölgelerimiz:

İzmit Klima Servisi – Derince Klima Servisi – Körfez Klima Servisi – Kartepe Klima Servisi – Gölcük Klima Servisi

izmit-klima-servisi