Klima Tamiri

Kocaeli Klima Tamiri

Kocaeli İzmit bölgesinde klima tamiri hizmeti vermekteyiz. Profesyonel teknik ekip ve gezici servis araçlarımızla klimalarınız da oluşan arızaları aynı gün içerisinde gidermekteyiz. Klima Tamiri, klima gaz dolumu, klima montajı, klima demontajı ve klima bakımı konularında bireysel veya kurumsal olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi iklimlendirmenize olanak tanıyan Arkom Kocaeli Klima Servisi, herhangi bir arıza durumunda Özel Klima Servisi sayesinde hizmet almanızı sağlıyor. Çalışmayan, koku yayan, ses çıkaran ve parçaları çıkan klimalarınız için özel onarım hizmetlerinden faydalanarak ilk günkü rahatlığınıza kavuşabilirsiniz. Deneyimli teknik ekibimiz sizlere onarım ve tamir işlemlerinde kolaylık sağlarken fiyatlarını;

  • Arıza görülen yere,
  • Arızanın büyüklüğüne,
  • Tamir işlemlerinin süresine,
  • Tamir için gerekli olan yedek parça teminine,
  • Orijinal yedek parçanın maliyetine,
  • Ulaşım ve ekstra giderlere göre ücretlendirme yaparak kaliteli fiyat politikası sunuyor.

Özel klima servisi sayesinde hizmet özelliğimizden yararlanarak çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz. Kaydınız alındıktan sonra ekibimiz en kısa sürede size ulaşarak gerekli onarım işlemlerini kısa sürede tamamlayacaktır. Servisimizde müdahale edilecek klimalarınızın sökümünü yapan ekibimiz orijinal parça değişimi de yapıyor.

Arızaları aynı gün içerisinde gidermekteyiz. Klima tamiri, klima gaz dolumu, klima montajı, klima demontajı ve klima bakımı konularında bireysel veya kurumsal olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz:

İzmit Klima Servisi – Derince Klima Servisi – Körfez Klima Servisi – Kartepe Klima Servisi – Gölcük Klima Servisi

izmit-klima-servisi